Rugsėjis

Įvykiai

2017 – 2018 m. m.

IIa klasės mokslo metų pradžios iškyla

2017 m. rugsėjo 9-10 d.

IIa klasės mokiniai, jų tėveliai ir klasės auklėtoja Genovaitė Kynė dvi dienas keliavo po Aukštaitiją. Apsilankę įspūdingame geologiniame gamtos paveldo objekte – Šeimyniškių konglomerato uoloje, gimnazistai išskleidė trispalvę ant vieno gražiausių ir didžiausių Lietuvos piliakalnių – Šeimyniškių, kur iki XV a. stovėjo Užpalių pilis. Dainos ir klegesys skambėjo Šventosios, kuria baidarėmis plaukė iškylautojai, slėniuose. Vakare sodyboje laukė draugiškos tinklinio, kubo, futbolo varžybos su tėveliais, pavakarojimas drauge prie laužo ir pokalbiai iki vidurnakčio. Visi sutarė, jog šiais metais organizuos keletą žygių po Lietuvą, taip paminėdami artėjantį Lietuvos šimtmetį. Gimnazija dėkoja Linai ir Virmantui Baronaičiams – Emilijos tėveliams, kurie subūrė tėvelius, rūpinosi iškylos organizavimu. Smagu būti drauge!

I klasių mokinių klasių sutelktumo užsiėmimai

2017 m. rugsėjo 4-8 d.

Mokslo metų pradžia pirmųjų klasių mokiniams gimnazijoje tradiciškai prasidėjo klasių sutelktumo užsiėmimais. Jauniausieji gimnazistai susipažino vieni su kitais, mokėsi dirbti savarankiškai ir komandose, susipažino su mokymosi stiliais, dalyvavo kūrybinėse technologijų ir dailės dirbtuvėse, mokėsi šokti. Rugsėjo 7 dieną aktų salėje mokiniams veiklas pristatė gimnazijos neformaliojo vaikų švietimo užsiėmimų vadovai. Kviečiame susipažinti su pirmokų kūrybiniais darbais, eksponuojamais II aukšto koridoriuje.

Diskusijų festivalyje „Būtent“

2017 m. rugsėjo 8 d.

Gimnazijos „Forumo teatro“ grupė kartu su mokytoja Silvija Stonkute dalyvavo Birštone vykusiame diskusijų festivalyje „Būtent“. Šis festivalis – tai pirmą kartą Lietuvoje organizuojamas politikos, verslo, mokslo, nevyriausybinių organizacijų atstovų, lyderių susitikimas, kuriame svarstomos svarbiausios valstybės raidos temos ir aptariami žingsniai gerovės valstybės link. Gimnazistai festivalio dalyviams pristatė spektaklį „Pabėgėlis Lietuvoje“ ir kvietė diskutuoti apie pabėgėlių situaciją mūsų šalyje. Diskusijų festivalį incijuoja ir organizuoja Atviros Lietuvos fondas, Britų taryba, Šiaurės ministrų tarybos biuras Lietuvoje, bankas „Swedbank“. Partneriai – Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas, Lietuvos jaunimo organizacijų taryba.

Projekto veiklos – internetiniame žurnale

2017 m. rugsėjo mėn.

Išėjo pirmasis Erasmus+ KA2 projekto „Fostering Motivation to Competence Development“ (Motyvacijos skatinimas kompetencijų plėtrai), kuriame dalyvauja gimnazija, internetinio žurnalo „Getting to Know 5/5 Countries“ numeris. Sužinokite, kaip mokomasi projekte dayvaujančiose Ispanijos, Suomijos, Lenkijos, Čekijos ir Lietuvos mokyklose, spręskite kryžiažodžius apie šias projekte dalyvaujančias šalis, susipažinkite su populiariais jų muzikantais, skaitykite projekto dalyvių įspūdžius iš kelionių ir kt. Medžiagą žurnalui ruošė projekte dalyvaujančių mokyklų mokytojai ir mokiniai. Kviečiame susipažinti!

Internetinis žurnalas –  https://madmagz.com/magazine/913168

Mokslo ir žinių diena

2017 m. rugsėjo 1 d.

Į kiemelyje vykusią Mokslo ir žinių dienos šventę susirinko daugiau nei septyni šimtai gimnazistų, klasių auklėtojai, mokytojai, gimnazijos vadovai, mokinių tėveliai. Su naujų darbų pradžia šventės dalyvius sveikino gimnazijos direktorė Jolanta Knyvienė, gimnazijos Alumni klubo įkūrėjai Kunigunda Zubytė ir Mindaugas Juozapaitis. Po šventės II-IV klasių mokiniai buvo pakviesti į klases, I klasių mokiniams aktų salėje vyko pirmoji susipažinimo su gimnazija pamoka. Linkime visiems rasti darbų ir žinių prasmę, atradimo džiaugsmą. Sėkmingų prasidėjusių naujų mokslo metų!

Fotografijų paroda „Etiopijos vaikai ir jaunimas“

2017 m. rugsėjo 1 d.

Gimnazijoje atidaryta geografijos mokytojo, keliautojo, LGMA Tarybos nario, Kauno rajono Garliavos Jonučių gimnazijos direktoriaus Valentino Padriezo fotografijų paroda „Etiopijos vaikai ir jaunimas“. Fotografijose įamžinti 2016 metų ekspedicijos Etiopijoje momentai.

2010 © D&G DESIGN STUDIO