Balandis
P A T K P Š S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
J.Jasinskio g. 11, LT-01112 Vilnius, tel. +370 5 249 6517, el. p. rastine@daukanto.vilnius.lm.lt

Pamokų laikas

1. 08.30 - 09.15
2. 09.25 - 10.10
3. 10.20 - 11.05
4. 11.35 - 12.20
5. 12.35 - 13.20
6. 13.30 - 14.15
7. 14.25 - 15.10
8. 15.15 - 16.00

Renginiai

2018 – 2019 m.m.

 

Balandžio mėn.

 

1. Vilniaus miesto bendrojo ugdymo mokyklų  teatro šventė „Į sceną“;

2019-04-01, (III-IV kl. mokiniai).

2.Buvusių gimnazijos mokinių „Sėkmės pamokos“;

 2019-04-04, (III kl. mokiniai).

3. Dalyvavimas respublikiniame vaikų ir jaunimo teatro festivalyje „Šimtakojis“;

2019-04-06, (II-IV kl. mokiniai).

4. Išvyka į VU Gyvybės mokslų centrą;

 2019-04-11, (I m kl. mokiniai).

5. Mokinių ekskursija Į Nacionalinį kraujo centrą;

2019-04-10-11, (III kl. mokiniai).

6. Netradicinės pamokos Valstybiniame patologijos centre;

2019-04, (III kl. mokiniai).

7. „Vilniaus Simono Daukanto gimnazijos Lyderių mokykla“ dalyvių susitikimas su Tarptautinės organizacijos „Turing Society“ įkūrėju Luku Kaminsku;

2019-04-18, (I-IV kl. mokiniai).

8. Mokinių kūrybinių darbų parodos:

8.1 III klasių mokinių grafikos darbai „Žinutė mokyklai“;

2019-04, (III kl. mokiniai).

8.2 Mokinių tapybos darbai „Prie amžinybės vartų“;

2019-04, (III kl. mokiniai).

8.3 Mokinių dailės darbai „Senovinės knygos puslapiai“;

2019-04, (III kl. mokiniai).

8.4 Mokinių dailės darbai „Veidai“;

2019-04, (IV kl. mokiniai).

9. I-IV klasių mokinių  iniciatyva „Buvusių abiturientų sėkmės istorijos“

2019-04, (I-IV kl. mokiniai).

 

 

Kovo mėn.

 

1. Respublikinio dailės, technologijų ir fotografijų konkurso „Skaitau Simoną Daukantą“ paroda LMNŠC;

 nuo 2019-03-05, (I-IV kl. mokiniai).

2. Mokinių keramikos darbai „Mano medalis Lietuvai“;

nuo 2019-03-05, (I-III kl. mokiniai).

3. Susitikimas su nepriklausomos Lietuvos atkūrimo akto signataru Algirdu Endriukaičiu;

2019-03-06, (IIa1, IIu1 kl. mokiniai).

4. Susitikimas su renginių ir laidų vedėju, žurnalistu, keliautoju Martynu Starkumi;

2019-03-07, (I kl. mokiniai).

5.Susitikimas su VDA studentais;

2019-03-14, (I-IV kl. mokiniai).

6. Susitikimas su buvusiu abiturientu Kristupu Puodžiuku;

2019-03-14, (III-IV kl. mokiniai).

7. Buvusių gimnazijos mokinių sėkmės pamokos;

2019-03-28, (IV kl. mokiniai).

8. Išvyka į Getės institutą;

2019-03 (III Vo B1 gr. mokiniai).

9. Išvyka į Nacionalinį Kraujo centrą;

2019-03; (III kl. mokiniai).

10. Išvyka į Valstybinę mokesčių inspekciją;

2019-03-21, (IV EkV 1,2 grupių mokiniai).

11. Piešinių paroda Prancūzų Institute „Žvilgsnis į Paryžių“;

2019-03-25/29, (I-III kl. mokiniai).

12. Mokinių kūrybinių darbų parodos:

12.1. Tapybos darbų paroda

nuo 2019-03-12, (III-IV kl. mokiniai).

12.2. Fotografijos darbų paroda „Vilnius fotografijose“

nuo 2019-03-25, (III-IV kl. mokiniai).

 

 

Vasario mėn.

 

1. Išvyka į LITEXPO parodą „Studijos 2019“;

2019-02-07-09, (III-IV kl. mokiniai).

2. Dalyvavimas LITEXPO parodoje „Studijos 2019“. Mokomosios mokinių bendrovės „Fėjų gandai“ prisistatymas Verslo mugėje;

2019-02-08, (III a kl. mokiniai).

3. Susitikimas su Benediktu Vanagu Lietuvos nacionalinėje M. Mažvydo bibliotekoje;

2019-02-13, (III kl. mokiniai).

4. Susitikimas su muzikantu Arnoldu Lukošiumi;

2019-02-14, (III-IV kl. mokiniai).

5. Susitikimas su buvusiu  abiturientu, LR URM ES departamento atašė Edgaru Jelanskiu,

2019-02-14, (I kl. mokiniai).

6. Susitikimas su televizijos laidų ir renginių vedėju Rolandu Vilkončiumi.

2019-02-15; (II kl. mokiniai).

7. „Gaminame fosilijas“ – gimnazistų darbų paroda;

2019-02-11-15, (II kl. mokiniai).

8. Geografijos pamoka VU Klimatologijos katedroje ir meteorologijos aikštelėje;

2019-02-25, (III Ge A mokiniai).

9. Geografijos pamoka Susisiekimo paslaugos įmonėje „Vilniaus transporto geografija“;

2019-02-27, (IV Ge A mokiniai).

10. Ekonomikos pamoka skaitmeninės rinkodaros įmonėje „SEOPro“ (Swedbanke);

2019-02-27, (III EkV1 mokiniai).

2019-02-28, (III EkV2 mokiniai).

11. I klasių mokinių technologijų darbų paroda „Vilniaus architektūra“.

12. III klasių mokinių tekstilės – tapybos ant šilko darbų paroda.

 

Sausio mėn.

 

1. Tarptautinės DofE apdovanojimų programos dalyvių susitikimai;

2019-01-10, (III-IV kl. mokiniai – projekto dalyviai).

2. Susitikimas su Lietuvos televizijos žurnaliste, diktore Egle Bučelyte;

2019-01-10, (III-IV kl. mokiniai).

3. Susitikimas su UAB „Kalba“ atstove;

2019-01-10, (III-IV kl. mokiniai).

4. Infostendas „Gyvoji laisvės istorija“;

2019-01-09-11, (I-II kl. mokiniai).

5. I-II klasių mokinių dailės kūrybiniai darbai „Lietuvių tautosakos iliustracija“;

2019-01-09-11.

6. Vidurinio ugdymo programos pasirinkimo galimybių sklaida, supažindinimas su minimaliais stojimo į aukštąsias mokyklas reikalavimais;

2019-01-24, (II kl. mokiniai).

7. Projekto „Vilniaus Simono Daukanto gimnazijos Lyderių mokykla“ dalyvių susitikimas;

2019-01-24, (II kl. mokiniai).

8. Laboratoriniai darbai VGTU;

2019-01-29, (Iu2, IIu1 kl. mokiniai)

2019-01-30, (Iu1, IIu2 kl. mokiniai).

9. VU TSPMI pristato buvę abiturientai;

2019-01-31, (III-IV kl. mokiniai).

 

 

Gruodžio mėn.

 

1. Kalėdinės dekoracijos;

2018-12-03, (III-IV kl. mokiniai).

2. Dailės pamokos MMO;

2018-12-03,06,12, (IV kl. mokiniai).

3. Netradicinio ugdymo pamokos VU Medicinos muziejuje;

2018-12-06, (Im kl. mokiniai).

4. Ekonomikos-matematikos-anglų kalbos pamoka Finansų laboratorijoje (Swedbanke);

2018-12-06, (II u1 kl. mokiniai).

5. Technologijų darbų paroda „Mano svajonių profesija“;

2018-12-10, (II-IV kl. mokiniai).

6. Susitikimas su BAFF koordinatore Lietuvai I. Laurinavičiene;

2018-12-11, (III kl. anglų k. grupių mokiniai).

7. VU studijų programų pristatymas;

2018-12-13, aktų salė, (III-IV kl. mokiniai).

8. „Kūrybinės dirbtuvės“ Vilniaus Antakalnio vaikų socialinės globos namų auklėtiniams;

2018-12-13, (I-IV kl. mokiniai).

9. Kalėdinė popietė su Vilniaus m. Krizių centro auklėtiniais;

2018-12-19, (I-IV kl. mokiniai).

10. Mokinių kūrybiniai darbai:

Matematinės kalėdinės dekoracijos“ ir „Kalėdiniai kompiuteriniai sveikinimai“;

2018-12-11-30, (I-IV kl. mokiniai).

Kalėdinės puokštės-kompozicijos;

2018-12-17-21, (I-IV kl. mokiniai).

Kalėdinis gimnazijos Alumnų vakaras;

2018-12-20, (I-IV kl. mokiniai).

11. Netradicinio ugdymo-Kalėdinių vaidinimų diena;

2018-12-21, (I-IV kl. mokiniai).

 

Lapkričio mėn.

 

1. Dalyvavimas fotografijos konkurse „Atkurtai Lietuvai – 100“;

Iki 2018-11-05,  LMNŠC, (III-IV kl. mokiniai).

2. Dalyvavimas tapybos darbų konkurse „Rudens natiurmortas 2018“;

2018-11-09; VDA Kauno fakultetas, I-IV kl. mokiniai.

3. Laboratoriniai darbai VGTU:

2018-11-20, (Iu2, IIu1 kl. mokiniai),

2018-11-21, (Iu1, IIu2 kl. mokiniai).

4. Ekonomikos pamoka Finansų laboratorijoje (Swedbanke);

2018-11-21, (II u1 kl. mokiniai).

5. 2018-11-19, ekskursija į JAV ambasadą. Susitikimas su  JAV ambasadorės pavaduotoju Marcus Micheli. (II-III kl. mokiniai).

6. 2018-11-19-20 E pamoka su biofiziku K. Leonavičiumi.

7. 2018-11-21 ekskursija Vilniuje: reklamos technologijų platforma „Adform“(III-IV kl. mokiniai).

8. 2018-11-22, susitikimai su karjeros specialistais/konsultantais (I-IV kl. mokiniai.)

9. Geografijos pamoka VU Geologijos muziejuje;

2018-11-26, (III Ge A grupės mokiniai).

10. Projekto „Vilniaus Simono Daukanto gimnazijos Lyderių mokykla“ dalyvių susitikimas su maratonininke Diana Lobačevske;

2018-11-29, (III-IV klasių mokiniai, projekto dalyviai).

 

Spalio mėn.

 

1. Išvykos į Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro ugdymo karjerai skyrių;

2018-10-02, 03, 09, 10, 23, 24 (II kl. mokiniai).

2. Pamokos LR Seimo informaciniame centre „Europa ir daugiakalbystė“;

2018-10-01,02,11, (I m, II u2, III VoB1, IV B1 grupių mokiniai).

3. Mokinių išvyka į tarptautinę aukštojo ir vidurinio mokslo užsienyje parodą LITEXPO „Išsilavinimas ir karjera 2018“

2018-10-04, (III kl. mokiniai)

4. Karjeros diena;

2017-10-05, (I-IV kl. mokiniai, mokinių tėvai).

4. II klasių mokinių supažindinimas su MUKIS, AIKOS, LAMA BPO ir kt internetiniais informavimo šaltiniais;

iki 2018-10-25.

5.Karjeros kompetencijų ugdymo poreikių tyrimas;

spalio mėn.

6. Edukacinė pamoka „Kuriame žemėlapius ArcGIS platformoje“ pamoka Hnit_Baltic įmonėje;

2018-10-15, (III Ge A grupės mokiniai).

7. Ekskursiją į „Swedbank“ Finansų laboratoriją;

2018-10-16, (I u1 kl. mokiniai).

8. Netradicinė fizikos pamoka Energetikos ir technikos muziejuje „Elektros energijos gamyba“;

2018-02, 09, 23, (II a2, II b, II u1 kl. mokiniai).

9. Respublikinis mokinių dailės, fotografijos ir technologijų konkursas „Skaitau Daukantą“;

iki spalio 10, (konkurso dalyviai).

10. Netradicinė pamoka „Paryžiaus mados magai“ Lietuvos dailės muziejuje;

2018-10-11, (II-IV kl. mokiniai).

11. Parodos:

Mokinių kūrybinių darbų paroda „Skaitau Simoną Daukantą“;

Fotografijos paroda (III-IV kl. mokiniai).

12. Ekskursija į VU Santaros klinikas,

2018-10-18; (III klasių mokiniai)

 

Rugsėjo mėn.

 

1. Festivalio „Erdvėlaivis – Žemė“ renginiai: dokumentinis filmas „Tolyn į kosmosą“;

 2018-09-12, (II klasių mokiniai).

2. Festivalio „Erdvėlaivis – Žemė“ renginiai: paskaita „Fotosintezė fiziko akimis“;

2018-09-13, (III-IV klasių mokiniai).

3. Festivalio „Erdvėlaivis – Žemė“ renginiai: išvyka į Gyvybės mokslų centrą, paskaita „Evoliucinė žmogaus plaukų parradimo prasmė“;

2018-09-14, (III–IV klasių mokiniai).

4. Festivalio „Erdvėlaivis – Žemė“ renginiai: išvyka į Gyvybės mokslų centrą, paskaitos „Mikroorganizmai – idėjų šaltinis“ ir „Erdvėlaivį Žemė užpuolė parazitai ir mikroorganizmai“;

 2018-09-17, (III-IV klasių mokiniai).

5. Išvyka į Biotech Sicor biofarmacinių preparatų gamyklą;

2018-09-19, (IV Bi A3 mokiniai).

6. Mokslo festivalis „Tyrėjų naktis“, išvyka į UAB „Thermo Fisher Scientific Battics“; dalyvavimas praktiniuose darbuose;

(III–IV klasių mokiniai).

 

       
Ugdymo plėtotės centras Mokyklų tobulinimo centras Švietimo naujienos Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti
Švietimo ir mokslo ministerija tinklas.lt
Olimpiados, konkursai, moksliniai renginai... Liderių laikas Gelbėkit vaikus AIKOS