Lapkritis
P A T K P Š S
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
J.Jasinskio g. 11, LT-01112 Vilnius, tel. +370 5 249 6517, el. p. rastine@daukanto.vilnius.lm.lt

Pamokų laikas

1. 08.30 - 09.15
2. 09.25 - 10.10
3. 10.20 - 11.05
4. 11.35 - 12.20
5. 12.35 - 13.20
6. 13.30 - 14.15
7. 14.25 - 15.10
8. 15.15 - 16.00

Abiturientų garbės galerija

Mokyklą su pagyrimu baigusieji abiturientai  

 

XVIII laida

2016 - 2017 m. m.

Girstautė Viliūnaitė

XVII laida

2015 - 2016 m. m.

Beatričė Lošytė

Rytis Mickevičius

Vytas Mulevičius

Elena Radžiūnaitė

XVI laida

2014 - 2015 m. m.

Gotbergas Marius Karolis

Jasinskytė Monika

Paičiūtė Heda

XV laida

2013 - 2014 m. m.

Švilpaitė Elena

Vaičiulis Ignas

Čekytė Monika

Dževečkaitė Dalia

Klangauskaitė Gabriela

Ligeikis Justas

Ščerbinkinaitė Joana

XIV laida

2012 - 2013 m. m.

Grigentytė Greta

Jasalinis Arnas

Klimaitė Laura

Korsakovaitė Anastasija

Milvydaitė Austėja

Petuchovas Justinas

Preikšaitytė Kristina

Visockytė Gabija

XIII laida

2011 - 2012 m. m.

Čielytė Ema Marija

Diržauskaitė Goda

Ganusauskaitė Beatričė

Krutulys Titas

Kuliešiūtė Agnė

Saulėnaitė Dovilė

Stulgytė Ieva

Verseckaitė Jūratė

XII laida

2010 – 2011 m. m.

Aistė Abazoriūtė

Saulė Budrytė

Ieva Černauskaitė

Ona Kotryna Dikavičiūtė

Živilė Einikytė

Dovilė Gabševičiūtė

Eglė Grigonytė

Marija Konstantinovaitė

Ieva Kudelytė

Raminta Martinaitytė

Greta Miliauskaitė

Rūta Rukavičiūtė 

Ramunė Steponavičiūtė

Gabija Špiliauskaitė

Evelina Šukaitė

Kristina Švenčionytė

XI laida

2009 – 2010 m. m.

Justė Alechnavičiūtė 

 Rūta Leonavičiūtė

Justė Navagrudskaitė

Greta Valvonytė

Teresė Grižibauskaitė

Gintarė Kapočiūtė

Gabija Puzinaitė

Greta Stakaitė

Ieva Žeromskaitė

Tomas Biekša    

 Kristina Drižytė

Modestas Juškėnas

Šarūnas Laskauskas

Vilius Petniūnas

Rūta Povilauskaitė

Giedrė Vilutytė

Justė Žiliūtė

X laida

2008 – 2009 m. m.

Tautgirdas Budrys

Augustė Karsokaitė

Karolis Numgaudis

Lukas Puzinas

Marius Ribokas

Ieva Beleckaitė

Edgaras Jelanskis

Dovilė Mikutaitė

Rimantas Vilčinskas

Augustė Grižibauskaitė

Viktorija Macijauskaitė

Inga Petkutė

Julija Šatkauskaitė

Vaidilė Marija Vasiliauskaitė

Justina Bieliauskaitė

Bernardas Jankauskas

Miglė Pačebutaitė

IX laida

2007 – 2008 m. m. 

Jokūbas Jotautas Baronas

Miglė Grakauskaitė

Tomas Jakštas

Mindaugas Kudelis

Rasa Kulakauskaitė

Austėja Vilkelytė

Mantas  Radzevičius

Gabrielė Beinoraitė

Kotryna Katrė Grinkevičiūtė

Žilvinas Jagėla

Ana Kušnir 

Ieva Rukavičiūtė

Veronika Vasiljeva

 VIII laida

2006 – 2007 m. m. 

Biliūnaitė Aistė

Briedytė Rasa

Bugelevičius Valdas

Domarkaitė Kotryna Grėtė

Seibutytė Aušra

Gineitis Gediminas

Miškinytė Justė

Mončiunskaitė Rasa

Sauks Eglė

Antanaitytė Marija

Janutaitė Justė

Jasiūnaitė Sandra

Kundrotaitė Gabija

Mackevič Agata

Naudužaitė Nora

Tylaitė Rūta

Toropova Elena

Valiukaitė Ligita

VII laida

2005 – 2006 m. m. 

Dainytė Jūratė

Guščia Arvydas

Petkūnaitė Indrė

Špokaitė Marija

Bareikaitė Gailė

Jeršovaitė Judita

Kazlauskaitė Akvilė

Šapurova Viktorija

Mackevič Vladislavas

Sodeikaitė Aistė

VI laida

2004 – 2005 m. m. 

Jurėnas Vytautas

Petraitytė Veronika

Strakšytė Eglė

Aleknaitė Inga

Jusionis Linas

Baukutė Julija

Paulavičiūtė Milda

Petreikytė Gintarė

Stepšytė Milda

Stundžiaitė Audra

Vosyliūtė Eglė

V laida

2003 – 2004 m. m. 

Keidošiūtė Elena

Parvickaitė Kotryna

Skačkauskaitė Reda

IV laida

2002 – 2003 m. m. 

Miserkejevaitė Indrė

Bumbulytė Raminta

Kovaliūnas Edvardas

Vorobjova Karina

III laida

2001 – 2002 m. m. 

Katinas Mantautas

Bumblauskaitė Bernadeta

Matulaitytė Eglė

II laida

2000 – 2001 m. m. 

Adomaitis Kasparas

Būdvytytė Inga

Jaraitė Justė

Poniškaitytė Rūta

Duksaitė Eglė

Ilgevičiūtė Almantė

I laida

1999 – 2000 m. m. 

Kamarauskaitė Ramutė

Skardžiukaitė Irtautė

Stapulionis Ramūnas

 

Abiturientai, valstybinių brandos egzaminų įvertinimo gavę po 100 balų

 

2016 - 2017 m. m.

Vardas, pavardė

Dalykas

Patrikas Balsys

Anglų k., matematika,

informacinės technologijos

Pijus Bratčikov

Matematika,

informacinės technologijos

Justas Martūnas

Matematika, fizika

Elena Pemkutė

Anglų k., matematika

Donatas Šimeliūnas

Anglų k., matematika

Martynas Cimbalas

Matematika

Adriana Kislovska

Rusų k.

Sofija Korotajevaitė

Anglų k.

Aivaras Lukošius

Anglų k.

Eglė Meškėnaitė

Matematika

Adomas Naus

Anglų k.

Astė Noreikaitė

Lietuvių k.

Gabrielė Pluktaitė

Anglų k.

Juozas Rimantas

Anglų k.

Bitė Sinkevičiūtė

Anglų k.

Roberta Sličiūtė

Anglų k.

Kornelija Steinsvik

Anglų k.

Karina Sutkaitytė

Anglų k.

Girstautė Viliūnaitė

Anglų k.

Alisa Ševiakovaitė

Matematika

Aurelija Valaitytė

Rusų k.

Viltė Vytaitė

Anglų k.

 

2015 - 2016 m. m.

Vardas, pavardė

Dalykas

Elena Radžiūnaitė

Lietuvių k., anglų k.

Beatričė Lošytė

Lietuvių k., matematika

Rytis Mickevičius

Anglų k., matematika

Paulis Birmanas

Matematika

Ignas Kisielius

Matematika

Tautvydas Gusarovas

Anglų k.

Kipras Karalius

Anglų k.

Eleonora Ivanova

Anglų k.

Aivaras Urba

Anglų k.

Kasparas Simonas Kučinskas

Anglų k.

Miglė Meižikaitė

Anglų k.

Gytis Blaževičius

Anglų k.

Aušrinė Gedminaitė

Anglų k.

Edgaras Panavas

Anglų k.

 

2014 - 2015 m. m.

Vardas, pavardė

Dalykas

Dračanovaitė Ieva

Matematika

Gotbergas Marius Karolis

Anglų k., matematika

Jasinskytė Monika

Anglų k.

Jauniškis Kipras

Anglų k.

Jočys Žygimantas

Fizika

Kalinauskas Rimvydas

Anglų k.

Kaminskaitė Kotryna

Lietuvių k.

Kundrotaitė Agnė

Anglų k.

Lapytė Gerta Jorigė

Anglų k.

Mačernis Vytautas

Anglų k.

Majauskas Mindaugas

Anglų k.

Martinaitytė Viktorija

Matematika, chemija

Mennea Paulius Danielius

Anglų  k.

Poteliūnaitė Gabrielė

Anglų k.

Povilaikaitė Julija

Lietuvių k., anglų k.

Vaitekūnas Martynas

Anglų k.

Žukaitė Silvija

Anglų k.

 

2013 - 2014 m. m.

Vardas, pavardė

Dalykas

Armalas Tomas

Rusų kalba

Čekytė Monika

Lietuvių kalba ir literatūra

Drobnys Martynas

Anglų kalba

Gančytė Greta

Rusų kalba

Kirslytė Monika

Matematika

Klangauskaitė Gabriela

Lietuvių kalba ir literatūra

Ligeikis Justas

Anglų kalba

Medalinskaitė Gabija

Anglų kalba

Pičuginaitė Margarita

Rusų kalba

Piesinas Markas Aurelijus

Lietuvių kalba ir literatūra

Anglų kalba

Sverdiolaitė Elena

Anglų kalba

Ščerbinkinaitė Joana

Anglų kalba

Ščiuko Beata

Rusų kalba

Vaičiulis Ignas

Matematika

 

2012 - 2013 m. m.

Vardas, pavardė

Dalykas

Bernotas Jonas

Anglų kalba

Dučinskas Justas

Anglų kalba

Garčauskis Martynas

Matematika

Jauniškis Vykintas

Matematika

Jokubonis Mindaugas

Anglų kalba

Kapustaitė Rūta

Lietuvių kalba ir literatūra

Karpus Laurynas

Anglų kalba

Klimaitė Laura

Anglų kalba

Korsakovaitė Anastasija

Anglų kalba

LeimontaitėAura

Anglų kalba

Meškėnaitė Viktorija

Lietuvių kalba ir literatūra

Anglų kalba

Milvydaitė Austėja

Anglų kalba

Petuchovas Justinas

Lietuvių kalba ir literatūra

Anglų kalba

Matematika

Informacinės technologijos

Preikšaitytė Kristina

Lietuvių kalba ir literatūra

Pugžlys Linas

Matematika

Sarmolotovaitė Laura

Anglų kalba

Sinkevičius Gediminas

Anglų kalba

Matematika

Survila Vilius

Anglų kalba

Visockytė Gabija

Lietuvių kalba ir literatūra

Anglų kalba

 

2011 - 2012 m. m.

Vardas, pavardė

Dalykas

Bakonytė Gabija

Istorija

Jočionis Martynas

Anglų kalba

Keturakis Gedas

Anglų kalba

Petraitis Paulius

Anglų kalba

Ričkus Mantas

Anglų kalba

Istorija

Stankevičiūtė Karolina

Anglų kalba

Šaltėnas Lukas

Informacinės technologijos

 

2010 - 2011 m. m.

Vardas, pavardė

Klasė

Dalykas

Eglė Rekašiutė

IVb

Lietuvių k.

Saulė Budrytė

IVa

Anglų k.

Gabrielė Ugnė Grinaitė

IVa

Anglų k.

Aistė Abazoriūtė

IVb

Anglų k.

Ona Kotryna Dikavičiūtė

IVb

Anglų k.

Raminta Martinaitytė

IVc

Matematika

Tautvydas Žinys

IVc

Matematika

Šarūnas Jurgilas

IVc

Fizika

Gabija Špiliauskaitė

IVb

Istorija

 

2009 - 2010 m. m.

Vardas, pavardė

Klasė

Dalykas

Šarūnas Kazlauskas

IVe

Anglų k.

Rūta Emilija Malinauskaitė

IVc

Anglų k.

Mantas Noreika

IVe

Lietuvių k.

Rūta Povilauskaitė

IVe

Lietuvių k.

Kiprianas Spiridonovas

IVd

Anglų k.

Greta Stakaitė

IVc

Anglų k.

Ieva Žeronskaitė

IVc

Anglų k., Lietuvių k.

 

2008 - 2009 m. m.

Vardas, pavardė

Klasė

Dalykas

Dovilė Mikutaitė

12b

Anglų k., rusų k.

Miglė Pačebutaitė

12d

Matematika

Rimantas Vilčinskas

12b

Matematika

Tautgirdas Budrys

12a

Istorija

Augustė Karsokaitė

12a

Istorija

 

2007 - 2008 m. m. 

Vardas, pavardė

Klasė

Dalykas

Jokūbas Jotautas Baronas

12a

Anglų k., chemija

Ilja Šumatbajev

12a

Anglų k.

Mantas Radzevičius

12b

Biologija, chemija

Rasa Radzevičiūtė

12b

Anglų k.

Andrius Valuta

12c

Istorija

Veronika Vasiljeva

12c

Rusų k.

 

2006 - 2007 m. m. 

Vardas, pavardė

Klasė

Dalykas

Sandra Jasiūnaitė

12c

Istorija

Ernesta Stripeikaitė

12c

Anglų k.

Agnė Barysaitė

12a

Anglų k.

Rasa Briedytė

12a

Matematika, Lietuvių k. (testas)

Ilja Černiavskis

12a

Istorija

Kotryna Domarkaitė

12a

Lietuvių k. (testas)

Aušra Seibutytė

12a

Lietuvių k. (testas)

Darius Skurevičius

12a

Matematika

Eglė Sauks

12b

Istorija

       
Ugdymo plėtotės centras Mokyklų tobulinimo centras Švietimo naujienos Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti
Švietimo ir mokslo ministerija tinklas.lt
Olimpiados, konkursai, moksliniai renginai... Liderių laikas Gelbėkit vaikus AIKOS  
 
     
2010 © D&G DESIGN STUDIO