Sausis
P A T K P Š S
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
J.Jasinskio g. 11, LT-01112 Vilnius, tel. +370 5 249 6517, el. p. rastine@daukanto.vilnius.lm.lt

Pamokų laikas

1. 08.30 - 09.15
2. 09.25 - 10.10
3. 10.20 - 11.05
4. 11.35 - 12.20
5. 12.50 - 13.35
6. 13.45 - 14.30
7. 14.40 - 15.25
8. 15.30 - 16.15

Olimpiadų, konkursų, varžybų, mokslinių konferencijų nugalėtojai

2019 – 2020 m.m.

2018 – 2019 m.m.

2017 – 2018 m.m.

2016 – 2017 m.m.

2015 – 2016 m.m.

2014 – 2015 m.m.

2013 – 2014 m.m.

2012 – 2013 m.m.

2011 – 2012 m.m.

2010 – 2011 m.m.

2009 – 2010 m.m.

2008 – 2009 m.m.

2020-2021 m.m. olimpiadų, konkursų, varžybų, mokslinių konferencijų nugalėtojai

    Sveikiname 59-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados miesto etapo nugalėtojus: Eivydas Trioška, IIIm – I vieta, Petras Sladkevičius, IIIm – I vieta, Silvija Vainovskaja, IVu1 – I vieta, Dominykas Žviedrys, IVu1 – II vieta, Aleksas Žikas, IIm – Pagyrimo raštas, Benjaminas Markevičius, IIu – Pagyrimo raštas, Rokas Varanavičius, IIu – Pagyrimo raštas, Ignas Varanavičius, IIu – Pagyrimo raštas. Eivydas Trioška, IIIm, Petras Sladkevičius, IIIm, Silvija Vainovskaja, IVu1, Dominykas Žviedrys, ir Robert Berlin, IIIb pakviesti dalyvauti olimpiados šalies etape. Mokinius olimpiadai parengė chemijos mokytoja metodininkė Birutė Radzevičienė.

    Lietuvos mokinių prancūzų kalbos olimpiados (11–12/III-IV gimnazijos kl.) miesto etape gimnazijai atstovavo: Stakutytė Elija, IIIm, Bielinytė Vesta, IIIp ir Didžgalvytė Jonė, IVp. Prancūzų kalbos mokytoja metodininkė Danutė Stankaitienė.

    68-osios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados miesto etape gimnazijai atstovavo: Daužvardytė Adrija, Id, Cimbalas Linas, Iu1, Juknevičius Emilis, Iu1, Malciūtė Ūla, Im, Varanavičius Ignas ir Varanavičius Rokas, IIu, Daužvardis Darijus, IIIu1, Jonkus Martynas, IIIu1, Trioška Eivydas, IIIm, Žviedrys Dominykas, IVu1. Fizikos mokytoja metodininkė Alminutė Martūnienė.

    IV-osios Lietuvos geomokslų olimpiados I ture dalyvavo Rokas Varanavičius, IIu, Medeina Joncevaitė, IIId, Marija Smaliukaitė, IIId ir Urtė Palevičiūtė, IIIp. Geografijos mokytoja ekspertė Genovaitė Kynė.

    59-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados miesto etape gimnazijai atstovavo: Kristina Yamauchi, Iu1, Emilis Juknevičius, Iu1, Tomas Verbickas, Iu1, Aleksas Žikas, IIm, Rytis Neverdauskas, IIm, Rokas Varanavičius ir Ignas Varanavičius, IIu, Benjaminas Markevičius, IIu, Robert Berlin, IIIb,  Petras Sladkevičius, IIIm, Eivydas Trioška, IIIm, Darijus Daužvardis, IIIu1, Martynas Jonkus, IIIu1, Silvija Vainovskaja, IVu1 ir Dominykas Žviedrys, IVu1.  Chemijos mokytoja metodininkė Birutė Radzevičienė.

    Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiados 11 (III gimnazijos klasių) mokiniams miesto etape dalyvavo Gabrielis Vaclovas Zabitis. Anglų kalbos vyr. mokytoja Romualda Martinsone.

    53-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados Vilniaus miesto etape gimnazijai atstovavo: Skarulskis Rapolas, Im, Malciūtė Ūla, Im, Žikas Aleksas, IIm, Petkevičiūtė Miglė, IIm, Liuimaitė Saulė, IIm, Chang Liu, IIu, Robert Berlin, IIIb,  Petras Sladkevičius, IIIm, Avižaitė Aistė, IVu1 ir ir Dominykas Žviedrys, IVu1. Biologijos mokytoja metodininkė Nijolė Jankauskienė ir biologijos vyr. mokytoja Sonata Urbšienė.

    69-osios Lietuvos mokinių matematikos olimpiados Vilniaus miesto etape dalyvavo: Miodišauskas Danielius ir Drotvinas Gabrielis Mykolas, Iu1, Varanavičius Rokas, IIu (matematikos mokytoja ekspertė Irma Gecevičiūtė), Černiauskas Ignotas, Iu2 (matematikos mokytoja metodininkė Vilma Lenkaitytė) ir Daužvardis Darijus, IIIu1, Jucytė Greta, IIIu1 bei Kazlauskas Adomas, IIIb (matematikos vyr. mokytoja Kristina Jasaitytė).

    NKKM kompiuterių mokyklos nacionaliniame kalėdinių ir naujamečių atvirukų konkurse „Žiemos fantazija 2020“ dalyvavę mokiniai Evelina Ragauskaitė (IIIb), Gabrielė Zaveckytė (IIIp), Arnas Kairys (IVa1), Vytenis Kazlauskas (IVa1), Jokūbas Ostrauskas (IVa2), Adomas Rukšys (IVu1), Andrius Cijunaitis (IVu1), Inesa Jurkevičiūtė (IVu1), Justas Trainauskas (IVu2), apdovanoti diplomais. Informacinių technologijų vyr. mokytojas Mindaugas Jakavonis.

    IVa1 klasės mokinė Juta Nalivaikaitė laimėjo II vietą Vilniaus universiteto bibliotekos Adomo Mickevičiaus muziejaus skelbtame poezijos konkurse „Biblioteka – minties šventykla“. Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Danutė Pilypavičiūtė.

    Vilniaus  miesto gimnazijų III klasių mokinių matematikos greitojo sprendimo uždavinių konkurse gimnazijos mokiniai pelnė prizines vietas: Robert Berlin (IIIb) – I vieta, Adomas Kazlauskas (IIIb) – II vieta, Greta Jucytė (IIIu1) ir Darijus Daužvardis (IIIu1) – III vieta. Mokinių matematikos mokytoja Kristina Jasaitytė.

    Respublikiniame prof. K. Baršausko fizikos konkurse į 4-10 vietų nugalėtojų gretas pateko ir padėkos raštais apdovanoti: Ignas Varanavičius (IIu), Rokas Varanavičius (IIu) ir Danielė Gedminaitė (IVu1). Sveikiname mokinius ir jų fizikos mokytoją Alminutę Martūnienę.

 

     Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti AIKOS
Olimpiados, konkursai, moksliniai renginai... Liderių laikas