Gruodis

Sveikiname

Vilniaus miesto gimnazijų XVIII sporto žaidynių merginų krepšinio turnyre gimnazijos merginų komanda: Eglė Markevičiūtė, Ib, Orinta Saulėnaitė, Im, Gabija Ščerbickaitė, Im, Ugnė Janulevičiūtė, Iu1, Ugnė Snitkaitė, Iu1, Emilija Grigaliūnaitė, IIa1, Urtė Tatarūnaitė, IIa1, Aistė Radzevičiūtė, IIu1, Aušrinė Belickaitė, IIIa, Justina Miknaitė, IIIa, Aušra Verseckaitė, IIIa ir Evelina Eidukaitytė, IIIa iškovojo I-ąją vietą. Sveikiname  merginas ir kūno kultūros mokytojus Aušrą Karveckienę  bei Kęstutį Kundrotą.

Anisimovaitė Ugnė, IIIa, Biteniekaitė Urtė Dominyka, IIIa ir Gecevičiūtė Ūla, IIIu1 (fotografijos mokytoja Auksė Žukaitė) – respublikinio projekto „Lietuvių etninės kultūros atspindžiai fotografijoje“ dalyvės.

Nalivaikaitė Neringa Juta, IIa1, Vainauskaitė Miglė, IIa1, Vilkončius Ąžuolas, IIa1, Visockas Karolis, IIa2 ir Černiauskas Liudas, IIIc (istorijos mokytojas Mindaugas Olbutas) – Lietuvos mokinių viktorinos „Vieni iš daugelio: 1918 m. vasario 16-osios Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarai – valstybės kūrėjai“ dalyviai.

Vilniaus savivaldybės ekologinio švietimo programos projekto „Miestas už mano lango. Domiuosi, kuriu, keičiu“ protmūšyje „Vilniaus vingiais ir kloniais“ gimnazijos mokinių komanda: Kornelijus Malovas, IIIa, Nikas Šiška, IIId, Paulius Gatelis, IIId, Olivija Steinsvik, IIIu1, Kornelija Garlaitė, IIIu2, Inga Grigaliūnaitė, IIIu2, Lukas Lazauskas, IIIu2 (geografijos mokytoja Genovaitė Kynė) laimėjo I-ąją, Ib klasės mokinių komanda: Robert Berlin, Herbst Vanessa, Adomas Kazlauskas,Vytis Mikalauskas ir Jolita Misevičiūtė (geografijos mokytoja Vilma Balsienė) – III-ąją vietą. Piktogramų konkurso nugalėtojos: Emilija Baronaitytė, IIIa, Emilija Grigaliūnaitė, IIa1, Unė Šilinytė, IIIa, Ugnė Žilytė, IIIa (geografijos mokytoja Vilma Balsienė).

Vilniaus Žirmūnų gimnazijoje greito uždavinių sprendimo konkurse III vietą laimėjo gimnazijos IIIu2 klasės mokinė Emiliją Daugelavičiūtė (matematikos mokytoja Asta Gylytė).

Projekte „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ dalyvavo Iu1 klasės mokinys Martynas Jonkus.

Respublikinėje astronomijos viktorinoje „Po žvaigždėtu dangumi“ Iu1 klasės mokinė Adriana Dominyka Šulcaitė (fizikos mokytoja Alminutė Martūnienė) užėmė 5 komandinę vietą.

Raštingiausio mokinio ir mokytojo konkurso finale, kuriame dalyvavo atstovai iš Vilniaus Žirmūnų, Žemynos, Simono Daukanto ir Mykolo Biržiškos gimnazijų, IV vieta atiteko IVc klasės mokinei Rūtai Stumbraitei (lietuvių kalbos mokytoja Danutė Pilypavičiūtė).

IVu  klasės mokinei Gertrūdai Granickaitei (dailės mokytoja Agnė Juršytė) bendrojo lavinimo mokyklų 5-12 klasių mokinių respublikiniame tapybos darbų konkurse  „Rudens natiurmortas 2018“  įteikta nominacija „Už kūrybišką požiūrį“.

Ketvirtajame respublikiniame dr. Bronislovo Lubio vardo chemijos konkurse I-II (9-10) klasių mokiniams gimnazijos mokinių komanda iškovojo II vietą. Sveikiname Silviją Vainovskają, IIu1, Dominyką Žviedrį, IIu1, Juliją Valackaitę, Iu1 ir Petrą Sladkevičių, Im. Mokiniams konkursui pasirengti padėjo chemijos mokytoja Birutė Radzevičienė.

Simono Daukanto gimnazijos komanda „Medeinė“ – IVe klasės mokiniai: Julija Salomėja Baublinskaitė – komandos kapitonė, Ignas Civilka, Nora Aukštuolytė, Vaidilė Aranauskaitė, Miglė Morta Pumputytė ir Simona Jurkuvėnaitė laimėjo II vietą Nacionalinės „Žaliosios olimpiados“ finale ir apdovanoti kelione į Klaipėdos įmonę „Fortum“. Komandą subūrė biologijos mokytoja Nijolė Jankauskienė.

Tarptautinės iniciatyvos ‒ keramikos plytelių sienos „Pasaulis ‒ Vilniuje“ (Pamėnkalnio g.11) dalyviai: IIb klasės mokiniai Simonas Justeikas ir Danielius Pocius, IVe klasės mokinė Ugnė Vaikutytė (dailės mokytoja Auksė Žukaitė).

IVc klasės mokinė Margarita Valionytė (vokiečių kalbos mokytoja Danguolė Bartusevičienė) tapo  piešinių konkurso Europos kalbų dienai paminėti laureate.

Vilniaus gimnazijų mokinių XVIII sporto žaidynėse 5 X 600 m. rungtį laimėjo gimnazijos merginos: Deimantė Bedalytė, IVb, Ieva Sobolevska, IIu2, Karolina Stagniūnaitė, IIIc, Aistė Stračinskytė, IIIu2 ir Monika Šaltenytė, IVu. Gimnazijos vaikinai: Julius Kalindra, IIu1, Motiejus Marčiukaitis, Id, Augustas Kunejus, IIIu2, Adomas Nakrošis, Ib ir Linas Šinkūnas, IVu iškovojo II-ąją vietą. Kūno kultūros mokytojai Aušra Karveckenė ir Kęstutis Kundrotas.

IIu1 klasės mokinys Dominykas Žviedrys (mokytojos Birutė Radzevičienė, Nijolė Jankauskienė ir Alminutė Martūnienė) atstovaus Lietuvai 15-oje Tarptautinėje gamtos mokslų olimpiadoje, vyksiančioje Botsvanoje.

2010 © D&G DESIGN STUDIO